Jednotlivé zakázky se velmi liší svým rozsahem. I tak Vám pro snadnější orientaci nabízíme přibližný odhad našich služeb. Grafické návrhy dodáme ve formátech pro kancelářské, webové nebo profesionální tiskařské účely.

Analýza (0 až 1 000 Kč)

Nasloucháme, spolupracujeme a reflektujeme Vaše potřeby. Od nás dostanete to, co skutečně potřebujete. Váš projekt řešíme vždy individuálně. Velký důraz klademe na originální a moderní grafický design.

Návrh loga/logotypu (5 000 Kč)

Originální logo Vaší společnosti by mělo symbolizovat Váš obor, být jednoduché, čitelné, zajímavé a snadno zapamatovatelné. Cena obsahuje grafický návrh loga/logotypu (cca 3 varianty) a logomanuál pro správné používání.

Návrh grafické identity firmy (10 000 až 200 000 Kč)

Zahrnuje loga, logotypy, jednotný ucelený grafický stylopis, moderní responzivní webové stránky, firemní tiskoviny, reklamní předměty, obalový materiál a mnoho dalšího. Vytvoříme novou identitu nebo Váš stávající vizuální styl aktualizujeme.

Web design (3 000 až 25 000 Kč)

Návrh Vaší webové prezentace na základě Vašich potřeb, logotypu a originálním designu. Návrh celku v responsivním designu (desktop, mobil, tablet). Detailní návrh stylopisu, menu, buttonů a další prvků používaných napříč celým webem.

Brožury, prospekty (1 000 až 3 000 Kč)

Podle složitosti návrhu přibližně za stránku A4.

Návrh jídelníčků (1 000 až 10 000 Kč)

Podle rozsahu.

Návrh vizitky (300 až 2 000 Kč)

Podle množství návrhů a složitosti.

Ostatní grafické práce (300 Kč / hodina)

Ořezy a úprava fotek, stínování, návrhy fasád, barevné kombinace předmětů a podobně.